hello world!
Opublikowano: 14 września, 2020

Ocieplenie domu nad zalewem w Suwałkach

???? Zalew Arkadia — bardzo lubimy to miejsce ????

❓ Dlaczego ❓Po pierwsze dlatego, że gdy spoglądamy na zdjęcie Zalewu (pierwsze z udostępnionych), to widzimy na nim kilka naszych realizacji ????

A po drugie dlatego, że Zalew Arkadia i jego okolice to obszar, gdzie dużo się dzieje, mnóstwo sportu, także wyczynowego, oraz rekreacji ????Na dalszym planie na ww. zdjęciu widać m.in. Suwałki Arena, gdzie domowe mecze rozgrywa kozacka ekipa Ślepsk Malow Suwałki grająca w siatkarskiej #PlusLiga. Obok hali znajduje się stadion piłkarskiej chluby miasta POGODNE SUWAŁKI, czyli zespół Wigry Suwałki (gratulujemy ostatniego zwycięstwa!).

Słowem, dzieje się ????Fajnie, że i my coraz częściej działamy w tej malowniczej okolicy, która #zDrona, co widać na zdjęciach, prezentuje się przepięknie ????Tym razem do zrobienia była #IzolacjaPianą przy ulicy #Zastawie.

Szczegóły realizacji:

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram