hello world!
Opublikowano: 8 maja, 2019

Ocieplanie ścian i sufitu w domku letniskowym w Piszu

JUŻ DZIŚ WARTO POMYŚLEĆ O WAKACJACH

Powrót do pracy po weekendzie nie jest łatwy, dlatego dzisiejszy post jest w nieco luźniejszym klimacie. Można powiedzieć, że myślami jesteśmy na wakacjach. Jedną z naszych ostatnich realizacji było wykonanie izolacji pianką w domku letniskowym. "Vizo, wariaty, jaki jest sensu w ocieplaniu domku letniskowego, skoro w lecie jest zwykle gorąco?!" Z uporem przypominamy, że pianka to nie tyle ocieplenie, ile izolacja która pomaga utrzymać optymalną temperaturę nie tylko wtedy, gdy za oknem jest zimno, ale także w lecie. Oj, tak, zdecydowanie już dzisiaj warto pomyśleć o izolacji domku letniskowego, przygotowując go na wakacje.

Szczegóły realizacji:
  • Pisz
  • domek letniskowy – izolacja sufitu i ścian
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 150 m2
  • grubość izolacji: 15 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjęć z realizacji izolacji ścian i sufitu w Piszu

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram