hello world!
Opublikowano: 9 maja, 2019

Ocieplanie poddasza pianką w Suwałkach

W DRODZE DO DOMU — ODLICZANIE DO MAJÓWKI TRWA

Dokąd poniosło nas tym razem. Do domu, można powiedzieć, bo realizacja miała miejsce na Suwalszczyźnie, a nawet w samych Suwałkach, bo Dąbrówka znajduje się w granicach miasta. Fajne miejsce. Niby miasto, ale łono natury. Blisko jest jezioro — też Dąbrówka — a nawet stok narciarski (oczywiście działa tylko w sezonie zimowym). No i — Wigierski Park Narodowy. Nie trzeba nawet wyjeżdżać gdzieś daleko, by cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem.

Można wybrać się na spacer, uprawiać nordic walking, przemierzać liczne szlaki rowerowe oraz pływać. Kajaczkiem z Dąbrówki da się dotrzeć aż do Krzywego (wieś, w której znajduje się siedziba władz Wigierskiego Parku Narodowego, oraz jezioro) i na plażę „miejską” nad Jeziorem Czarnym. Jeszcze tylko dobra pogoda, fajna ekipa, jakieś ognisko albo grill — i można odpoczywać.

Szczegóły realizacji:
Kilka zdjęć z realizacji izolacji poddasza w Suwałkach

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram