hello world!
Opublikowano: 11 stycznia, 2021

Ocieplanie pianką PUR warmińsko-mazurskie

❓KRÓLOWA WOLA – nazwa bardzo na czasie ?❓

Dlaczego na czasie? Bo aktualnie w przestrzeni publicznej w Polsce nomen omen królują dwa tematy: korona oraz wolność.A skoro królowa, to i korona pewnie, a skoro wola, to i wybór, a więc wolność — takie skojarzenie nam się nasunęło ?❓

VIZO, wariaty, ale w której Królowej Woli pracowaliście, bo zdaje się, że w Polsce jest więcej niż jedna❓

Co racja, to racja. Pracowaliśmy w woj. warmińsko-mazurskim, w Królowej Woli położonej w gminie Stare Juchy — wsi, która już wieki temu była ośrodkiem kultu religijnego.

"Głaz narzutowy o obw. 10,6 m, który posiada płaską powierzchnię był ołtarzem na którym Jaćwingowie składali krwawe ofiary. Podobno nazwa wsi pochodzi od krwi (juchy), która spływała po tym kamieniu" (za Wikipedią).

❓Trochę przerażające, prawda❓

Nam w każdym razie aż ciary po plecach przeszły, bo krwawe ofiary Jaćwingów przywiodły na myśl znakomitą powieść Artura Urbanowicza, zatytułowaną #Gałęziste.Polecamy, bo jest prześwietna ? Swoją drogą, książki Artura Urbanowicza to doskonały pomysł na #weekend. Jedynym ich minusem jest to, że po lekturze strach wejść do lasu ?

Szczegóły realizacji:

  • Królowa Wola (woj. warmińsko-mazurskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 218 m2
  • grubość izolacji: 20 cm
  • zastosowana piana: #Icynene (Icynene Polska)

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram