hello world!
Opublikowano: 22 sierpnia, 2019

Ocieplanie pianką poddasza w Nowa Wieś

Piękny dom, nieprawdaż? A jakby tego było mało, ten piękny dom położony jest w pięknej okolicy — w bliskim sąsiedztwie Wigierskiego Parku Narodowego. Pozazdrościć! Oczywiście nawet najpiękniejszy i najwygodniejszy pałac byłby niczym bez mieszkańców. Bo to ludzie tworzą miejsca i nadają im wyjątkowy, a nie odwrotnie. Tak też jest w tym przypadku. Wymarzony dom budują świetni, sympatyczni ludzie: Pani Wioleta i Pan Kornel. Dziękujemy za zaufanie! Życzymy sukcesów, szczęścia i wielu niezapomnianych chwil w wymarzonym domu.

Szczegóły realizacji:
  • Nowa Wieś
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 146 m2
  • grubość izolacji: 20 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Galeria zdjęć z realizacji ocieplania pianką w Nowej Wsi

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram