hello world!
Opublikowano: 21 stycznia, 2021

Ocieplanie pianą PUR budynków usługowych

? Chociaż widoczność tego dnia była nie najlepsza, widoki są fantastyczne ?Piękny budynek widoczny na zdjęciu to Gościniec Użmauda, jezioro nazywa się Mauda, a miejscowość to Użmauda ❤️❓ "VIZO, wariaty, czy to właśnie w tym budynku wykonaliście izolację pianą"❓Nie, pracowaliśmy tuż obok, w domu Gospodarzy tego urokliwego miejsca?

Gościniec Użmauda to fantastyczna miejscówka na organizację wesel czy balów, ale również wyjazdów firmowych czy szkoleń.Na Gości czekają boiska, sprzęt wodny i kapielisko nad jeziorem Mauda.

W menu Gościńca Użmauda są regionalne i tradycyjne produkty.❓ Co jest największą zaletą tego miejsca❓Naszym zdaniem, poza powyższymi zaletami, silną stroną Gościńca Użmauda jest jego geograficzne położenie ?Obiekt leży w woj. podlaskim tuż przy granicy z woj. warmińsko-mazurskim (dawna granica między II Rzeczpospolitą a Prusami Wschodnimi).

W bliskim sąsiedztwie znajdują się takie atrakcje turystyczne, jak wiadukty w Stańczykach, Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej, Suwalski Park Krajobrazowy z najgłębszym w Polsce jeziorem Hańcza, Góry Sudawskie czy trójstyk granic Polski, Litwy i Obwodu Kaliningradzkiego (Rosja).

Jak widać, atrakcji jest #NaBogatości?Mocno polecamy!

Szczegóły realizacji:

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram