hello world!
Opublikowano: 29 października, 2020

Ocieplanie pianą hal i magazynów

Ocieplanie natryskowe jest świetnym rozwiązaniem nie tylko w budynkach mieszkalnych. W obiektach przemysłowych oraz halach często wykorzystuje się pianę do ich ocieplenia. W takich pomieszczeniach występują konstrukcje, których skomplikowane uwarunkowania wymagają przeprowadzenia szczególnej metody izolacji, a piana poliuretanowa idealnie sprawdza się w takich miejscach.

Konstrukcja szkieletowa, której warstwę stanowi blacha lub płyta to często spotykany element budynków przemysłowych które ocieplamy.

W VIZO, do izolacji w przemyśle stosujemy piankę poliuretanową, której warstwa zazwyczaj wynosi 7 cm. Jest to grubość, która skutecznie chroni i ociepla magazyny, hale oraz inne budynki przemysłowe.

Piana tworzy sprzyjające warunki do pracy i zapewnia termoizolację na długie lata. Warto mieć również na uwadze to, że dzięki ocieplaniu magazynów, hal czy budynków przemysłowych, stwarzamy optymalne warunki do przechowywania w nich różnych towarów.

Oszczędność i skuteczność.

Ogromną korzyścią, która wynika z użycia piany jest szybkość jej położenia. Położenie piany w budynkach o konstrukcji szkieletowych wpływa dodatkowo na jej stabilność.

Piana posiada niski współczynnik przenikania ciepła. Nasi inwestorzy uzyskują ogromne oszczędności finansowe w kwestii ogrzewania, dzięki zastosowaniu  piany nawet na największych powierzchniach.

Nie bez znaczenia jest również hydroizolacja. Piana PUR w tym względzie jest bezkonkurencyjna. Skutecznie izoluje powierzchnię od wilgoci, pleśni, grzybów. Zapobiega również korozji. Zastosowanie piany PUR w budynkach przemysłowych zapobiegnie także pojawianiu się w nich insektów. Piana nie posiada wartości odżywczych oraz nie jest dobrym środowiskiem do życia dla gryzoni.

Warto dodać, że piana nie zmienia swojego składu chemicznego oraz właściwości. Idealnie dostosowuje się do każdej powierzchni, nie obsuwa się
i trwale do niej przylega.

Szybkość i odporność.

Piana jest odporna na mechaniczne uszkodzenia. Jej twarda struktura sprzyja czyszczeniu ciśnieniowemu, gdy zajdzie taka konieczność. Czynniki biologiczne czy chemiczne nie wpływają na jej strukturę i właściwości izolacyjne, a jej cechą jest to, że po natrysku nie trzeba jej wykańczać.

Izolacje natryskowe przeprowadza się bardzo szybko. Ocieplanie budynków przemysłowych pianą daje więc wielką przewagę tej metodzie, w stosunku do innych sposobów izolacji.

Warto wybrać sprawdzoną i błyskawiczną metodę izolacji hal i magazynów pianą, aby uniknąć przestojów w produkcji, a co za tym idzie strat finansowych.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram