hello world!
Opublikowano: 13 marca, 2020

Ocieplanie pianą dużego obiektu

???? ZA 7 GÓRAMI, ZA 7 RZEKAMI, ZA 7 LASAMI... ????

Nieźle się zaczyna, co nie? ????

Niesamowite jest to, że dom, w którym ostatnio wykonaliśmy izolację pianką, położony jest w naprawdę bajkowym miejscu, co widać na zdjęciach ????

Nie dość, że okolica piękna, to i sam dom wspaniały. Przepiękne domostwo z bala ????

Nie ukrywamy, że trochę zazdrościmy Gospodarzom. A jednocześnie cieszymy się, że praca zajęła nam 2 dni (aż 340 m2 powierzchni do zrealizowania), bo dzięki temu dłużej mogliśmy pobyć w tej magicznej krainie ????

GDZIE KONKRETNIE JEST MIEJSCE WIDOCZNE ZNA ZDJĘCIACH?Miejscowość nazywa się Praslity. Położona jest na Warmii (chodzi o region historyczny) w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, niedaleko Dobrego miasta.

Szczegóły realizacji:

  • Praslity (woj. warmińsko-mazurskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 340 m2
  • grubość izolacji: 23 cm
  • w użyciu piana #Icynene (Icynene Polska)

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram