hello world!
Opublikowano: 29 stycznia, 2021

Ocieplanie domu pianką tuż przy granicy

❓JAK WAM SIĘ PODOBA❓

Naszym zdaniem to bardzo ładny dom ?, no i okazały ?

A jakby tego było mało, dom położony jest w malowniczych okolicach ?Wieś nazywa się Krejwiany. Leży tuż przy granicy państwowej między Polską?? a Litwą??, oczywiście w województwie podlaskim ?

❓Czy #zazdrościmy❓

Dom z izolacją pianą wykonaną przez niezawodną ekipę VIZO będzie dobrze służył Gospodarzom. Więc pewnie trochę tak ?Ale nie tylko tego, bo... ta miejscówka jest po prostu cudowna ?

Szczegóły realizacji:

  • Krejwiany (woj. podlaskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 180 m2
  • grubość izolacji: 20 cm
  • zastosowana piana: #Icynene (Icynene Polska)

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram