hello world!
Opublikowano: 18 stycznia, 2021

Ocieplanie domu pianką ICYNENE

Nieocieplony dom jest niepraktyczny i nieekonomiczny. Ci, którzy kierują się zdrowym rozsądkiem i cenią praktyczne rozwiązania, wykluczają taki stan rzeczy i wybierają piankę PUR do termoizolacji domu. Zdarzają się jednak osoby nie do końca przekonane do ocieplania pianą stropów, sufitów czy poddaszy. Obawiają się przede wszystkim tego, że pianka nie zagwarantuje skutecznej izolacji. Nic bardziej mylnego. Ocieplenie domu pianką, zwłaszcza Icynene, gwarantuje trwałość, redukuje koszty ogrzewania oraz skutecznie chroni dom przed hałasem.

Dlaczego piana Icynene?

Pianka poliuretanowa Icynene jest obecnie najskuteczniejszym materiałem do termoizolacji na świecie. Ocieplanie poddaszy pianką Icynene zapewnia komfort termiczny zarówno zimą, jak i latem. Dzięki jej zastosowaniu można skutecznie utrzymywać optymalną temperatura wewnątrz pomieszczeń.

W porze zimowej piana Icynene sprawia, że ciepło wytworzone w procesie ogrzewania nie wydostaje się z pomieszczeń. Latem, kiedy oddziaływanie promieni słonecznych jest wzmożone, pianka Icynene zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się dachu. Wobec powyższego jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla każdego domu.

Pianę Icynene z powodzeniem wykorzystuje się również do termoizolacji posadzek oraz fundamentów. Nie posiada właściwości higroskopijnych, jest bezzapachowym i niebywale trwałym materiałem. Dodatkowo warto podkreślić, że piana nie niszczeje i posiada 25 lat gwarancji.

EKO Icynene

Podczas natrysku, na powierzchni piany temperatura wzrasta do około 70°C, po czym materiał szybko się ochładza. Nie wytwarzają się lotne związki organiczne, a żywice nie zawierają żadnych gazów rozprężających.

Produkty Icynene spełniają normy ISO 16000 i posiadają certyfikat CE. Liczne badania potwierdziły neutralność produktów wobec zdrowia i środowiska. Pianki nie zawierają toksyn, a ich komórki wypełnione są wyłącznie powietrzem.

Pianka Icynene – skuteczny materiał do termoizolacji

Piana Icynene to idealne rozwiązanie na ocieplenie domu „od fundamentów po dach”. Z powodzeniem można ją stosować, zarówno przy ocieplaniu fundamentów budynku, jak i przy remoncie nieruchomości, które wymagają termomodernizacji. Izolacja poddasza pianką poliuretanową umożliwia redukcję zużycia energii niezbędnej do ogrzania pomieszczeń. Koszty ogrzewania oraz klimatyzacji mogą sięgać nawet do 50%. Produkty Icynene skutecznie ograniczają przenikanie alergenów, pyłu i kurzu, dzięki czemu polepsza się jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Źródło: https://www.icynene.pl/

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram