hello world!
Opublikowano: 8 stycznia, 2021

Ocieplanie domków letniskowych pianą PUR Crossin

?‍☠️?✊‼️JA TU JESZCZE WRÓCĘ‼️✊??‍☠️

Te słowa brzmiałyby złowieszczo... gdyby to było zakończenie horroru, ale kiedy ekipa VIZO mówi "My tu jeszcze wrócimy!", znaczy to ni mniej, ni więcej, że można na nas liczyć i że słowa dotrzymamy ?

#Zełwągi koło Mikołajek — na wiosnę wykonaliśmy izolację pianą w 3 domkach letniskowych, a teraz w 2 kolejnych ?? Ależ pięknie prezentują się te domki ?Goście będą zachwyceni, Gospodarze szczęśliwi, a my jesteśmy zachwyceni i szczęśliwi już teraz, że dołożyliśmy tu swoją cegiełkę. #JestMOC?❓A jak Wam mija początek tygodnia❓

Szczegóły realizacji:

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram