hello world!
Opublikowano: 9 maja, 2019

Ocieplanie dachu i sufitu pianką w Leszczewku

WIEŻA WIDOKOWA W...

Majówka, majówka i po majówce, ale... Nie rozpaczamy. Dobrze jest odpocząć, ale... domy naszych przezacnych Klientów nie ocieplą się same. Dlatego ekipa VIZO wraca do gry po majówce i... gramy naprawdę ostro. Czyli jak? Gdyby odnieść to do piłki nożnej, to wrzuciliśmy obroty godne półfinałów Ligi Mistrzów. Dokąd wybraliśmy się tym razem? Zawitaliśmy do Leszczewka.

To wieś w województwie podlaskim, położona w Wigierskim Parku Narodowym. Leszczewek znany jest m.in. z tego, że znajduje się tutaj wieża widokowa, skąd roztacza się ku południowi rozległy widok na wieś Stary Folwark i północną część jeziora Wigry ze słynnym pokamedulskim zespołem klasztornym. Kto nie miał przyjemności tutaj zawitać, niech koniecznie zadrobi zaległości. Wigierski Park Narodowy to moc atrakcji. Majówka za nami, ale na pewno nadarzy się jeszcze jakaś sprzyjająca okazja.

Szczegóły realizacji:
 • Leszczewek
 • dach:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 130 m2
  — grubość izolacji: 25 cm
 • sufit:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 60 m2
  — grubość izolacji: 15 cm
 • w użyciu piana #Crossin Attic Soft (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)
Zdjęcia z realizacji  w Leszczewku poniżej

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram