hello world!
Opublikowano: 12 czerwca, 2020

Ocieplamy pianką PUR dom w Węgorzewie

???? MY TU JESZCZE WRÓCIMY ????❓

A jak Wam mija #DługiWeekend❓ A może jeszcze jesteście w pracy? Jeśli tak, to w sobotę i niedzielę musicie wypocząć. Najlepiej gdzieś nad jeziorem????Polecamy jeziora Mamry i Święcajty. Dlaczego te konkretnie?Ponieważ jedna z naszych ostatnich realizacji miała miejsce w bliskim sąsiedztwie obu jezior.Ulica Wodociągowa w Węgorzewie ciągnie się właśnie między Mamrami a Święcajtami. Przepiękna okolica ????

❓Czemu napisaliśmy, że jeszcze tu wrócimy❓Ponieważ przed nami jeszcze izolacja sufitu ????Także ten tego... do zobaczenia za jakiś czas w Węgorzewie ????

Szczegóły realizacji:

  • Węgorzewo (woj. warmińsko-mazurskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 175 m2
  • grubość izolacji: 20 cm
  • w użyciu piana #iCYNENE (Icynene Polska)

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram