hello world!
Opublikowano: 19 czerwca, 2020

Ocieplamy magazyn kapusty pianka PUR

???????????? PRZECHOWALNIA KAPUSTY ????????????❓

Brak zaufania do banków czy szykowanie się na hiperinflację ????❓#TakaSytuacja

Odzywa się Klient, z którym już mieliśmy przyjemność współpracować.Informuje, że ma kolejny budynek gospodarczy do ocieplenia.Przyjeżdżamy na miejsce.

— Jakie będzie przeznaczenie tego budynku, gdy już wykonamy izolację pianką? — pytamy.

— Przechowalnia kapusty — odpowiada Klient.

Jak na dyskretnych ludzi przystało (w biznesie to podstawa), nie zadawaliśmy więcej pytam ????To Ty musisz odpowiedzieć sobie na #ArcyważnePytanie, co Klient miał na myśli — kapustę-kapuchę czy kapustę-kapustę ????

Jedno jest pewne.W mediach nie brakuje informacji, że w czasach koronawirusa Polacy wyciągają gotówkę z konta, bo wolą mieć kasę pod ręką.Nie brakuje też głosów, że inflacja w Polsce może jeszcze przyspieszyć.Tylko czy gdyby faktycznie przyspieszyła, miałoby sens trzymanie palet kapuchy?Kapustą człowiek się przynajmniej naje ????

Jak się pewnie domyślasz, powyższe to tylko taki żart ????Mamy #piąteczek i na samą myśl, że zaczyna się #weekend, udziela się nam głupawka ????????????????Tak naprawdę wykonaliśmy izolację w przechowalni kapusty-kapusty. Jak wiesz, #IzolacjaPianką nie tylko chroni przed zimnem, gdy za oknem jest chłodno, ale także chroni przed nagrzewaniem się, gdy na zewnątrz jest upał.Słowem, taka izolacja sprawdzi się w przypadku składu na warzywa ????

Szczegóły realizacji:

  • K*y, woj. * (cenzurujemy na wypadek, gdyby ktoś postanowił sam sprawdzić, czy w składzie kapusty nie ma kapuchy ???? )
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 112 m2
  • grubość izolacji: 5 cm
  • w użyciu piana zamkniętokomórkowa #Crossin (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram