hello world!
Opublikowano: 20 stycznia, 2021

Ocieplamy budynek pianką PUR w województwie podlaskim

❓#Przepięknie, nieprawdaż❓?

Ale cudowna #przyroda❤️ to nie koniec atrakcji — sam dom też ciekawy ?Ale po kolei... ?

1️⃣

❓ Co to za piękne tereny❓To #PuszczaAugustowska, bliskie sąsiedztwo Wigierski Park Narodowy, wieś Frącki nad rzeką Czarną Hańczą (tak, tędy wiedzie przepiękny szlak kajakowy, który oczywiście polecamy — i to nie tylko latem ?).Rzeki co prawda nie widać, ale na zdjęciach #zDrona uważne oko dostrzeże, którędy płynie rzeka ?

2️⃣

❓ Czy zazdrościmy Gospodarzom❓A Wy nie chcielibyście mieszkać tuż przy potężnym lesie, jakim jest Puszcza Augustowska, w dodatku nad rzeką, która idealnie nadaje się do organizowania spływów kajakowych?Odpowiedź jest chyba oczywista ?Zresztą w dobie koronawirusa, co powtarzamy za każdym razem, własny dom na łonie natury to strzał w dziesiątkę — więcej niż udana inwestycja.

3️⃣

❓ Dlaczego sam dom ciekawy❓Ponieważ widoczny na zdjęciach #DomParterowy powstał z gotowych modułów (fajne rozwiązanie ?). Naszym zadaniem było wykonanie izolacji pianą dachu o konstrukcji kratownicowej.

Szczegóły realizacji:

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram