hello world!
Opublikowano: 26 stycznia, 2021

Nowoczesny budynek ocieplony pianą PUR

1️⃣

#Magdalenka k. Warszawy kojarzy się raczej ze słynną strzelaniną, w której której zginęło dwóch antyterrorystów, a siedemnastu policjantów zostało rannych.

2️⃣

Magdalenka kojarzy się też z rokowań między komunistami a stroną "solidarnościową", które to rokowania poprzedzały rozmowy Okrągłego Stołu. Zdaniem wielu #Polskę przegraliśmy już wtedy, ale też od samego początku byliśmy bez szans, bo Wałęsa był za cienkim bolkiem na Kiszczaka. (Swoją drogą, to bardzo ciekawe, jak to wydarzenie będzie postrzegane za powiedzmy 50 lat).

3️⃣

Magdalenka dużo rzadziej kojarzy się jako piękne miejsce do życia, z domami położonymi w sosnowym lesie ??, co pięknie widać na pierwszym zdjęciu ?Nic dziwnego, że już za komuny Magdalenka była prestiżowym miejscem, w którym swe dacze budowali przedstawiciele najwyższych władz PRL.

A my oczywiście zachęcamy do odkrywania także tych bardziej znanych oblicz Magdalenki. Może warto odświeżyć sobie drugi sezon serialu #Pitbull Patryka Vegi?Ot, "lekka" pozycja w sam raz do obejrzenia w poniedziałkowy wieczór ?

Szczegóły realizacji:

  • Magdalenka k. Warszawy (woj. mazowieckie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 250 m2
  • grubość izolacji: 20 cm
  • zastosowana piana: #Icynene (Icynene Polska)

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram