hello world!
Opublikowano: 28 stycznia, 2021

Najlepszy wybór - pianka Icynene

???Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta ???

❓ Cieszycie się❓ My cieszymy się bardzo ?, mimo tego że będą święta inne niż wszystkie, bo niekwestionowanym władcą świata w tym roku jest wirus w koronie ?

A jak #święta, to i prezenty ?. Niezawodna ekipa VIZO dokłada wszelkich starań, żeby nasi przezacni Klienci sprawili sobie w prezencie na święta izolację pianką. Dla nas to jeden dzień pracy — a dla domowników komfort w domu na lata ?

Szczegóły realizacji:

  • Antonowo (woj. warmińsko-mazurskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 155 m2
  • grubość izolacji: 20 cm
  • zastosowana piana: #Icynene (Icynene Polska)

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram