hello world!
Opublikowano: 10 lipca, 2019

Mrągowo ocieplanie pianką PUR dachu i sufitu

Dziki Zachód na Mazurach? Czyli #weekend na bogatości. „VIZO, wariaty, ale bogatości czego?” Wszystkiego, czego człowiekowi potrzeba, by przetrwać te upały. Gdzie? W Mrągowie. Jezior jest w opór (a nic tak nie pomaga przetrwać upałów, jak fajne jezioro do kąpieli). Ale nie trzeba wylegiwać się cały dzień na jeziorem, bo miasto jest tak ciekawe, że nie brakuje opcji na spędzanie czasu. Kiedy już znudzi się zwiedzanie zabytków, warto udać się do Mrongoville — miasteczka w stylu Dzikiego Zachodu, położonego na peryferiach miasta. Dziki Zachód na Mazurach? Jak najbardziej. Warto pamiętać, że to właśnie w Mrągowie od wielu lat odbywa się słynny Międzynarodowy Festiwal Muzyki Country. A co my robiliśmy w Mrągowie? Swoje, oczywiście, czyli izolację pianką.

Oto szczegóły realizacji:
 • Mrągowo
 • dach:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 127 m2 
  — grubość izolacji: 20 cm
 • sufit:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 60 m2 
  — grubość izolacji: 13 cm
 • w użyciu piana #QuadForam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjęć z realizacji ocieplania pianką w Mrągowie

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram