hello world!
Opublikowano: 6 września, 2018

Krusznik - izolacja poddasza piana QuadFoam500

Ostatnio pisaliśmy o paru atrakcjach Wigierskiego Parku Narodowego na południowym brzegu jeziora Wigry, w Bryzglu i Kruszniku, a dziś gościmy w Kruszniku. Właśnie tam miała miejsce jedna z naszych ostatnich realizacji.

Szczegóły realizacji:
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 145 m2
  • grubość izolacji: 18 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)

Ale wróćmy do planów na weekend, bo dobrze wiemy, że Wasze myśli powoli (albo szybko) biegną w tym kierunku. Oczywiście niezmiennie zachęcamy do odwiedzenia wieży widokowej w Kruszniku. Zresztą, samochodowa, a jeszcze lepiej rowerowa objazdówka wokół jeziora Wigry to świetny pomysł na weekendową wycieczkę. Punktów widokowych na tej trasie nie brakuje. Popatrzmy na załączoną mapę (źródło: Wigierski Park Narodowy). Czerwone gwiazdki to właśnie punkty widokowe. Trochę tego jest. A co, jeśli nie chce się nam pokonywać kilkudziesięciu kilometrów wokół jeziora Wigry? Ciekawy pomysł podsunął nasz Klient. Dom buduje w Kruszniku (w Wigierskim Parku Narodowym), ale pracuje w Mikołajewie (otulina Parku). A konkretnie – w stadninie koni. To co, na koń?

Kilka zdjęć z realizacji izolacji poddasza w Kruszniku

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram