hello world!
Opublikowano: 18 lutego, 2021

Kolejna realizacja w Węgorzewie

1, 2, 3 po raz pierwszy, po raz drugi i po raz trzeci To już nasza trzecia realizacja przy ulicy Ogrodowej w Węgorzewie. VIZO rośnie tutaj jak grzyby po deszczu. I cieszy nas to potrójnie: po pierwsze dlatego, że to naprawdę fajna okolica; po drugie dlatego, że miło się nam tam pracuje; po trzecie dlatego, że Gospodarze są bardzo zadowoleni z wykonanej pracy.

Z izolacją w wykonaniu VIZO w domu jest od razu cieplej, szczególnie gdy za oknem srogie mrozy. To zresztą cieszy nas najbardziej — zadowoleni Klienci.

Szczegóły realizacji:

  • Węgorzewo (woj. warmińsko-mazurskie),
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 85 m2,
  • grubość izolacji: 24 cm,
  • zastosowana piana: Crossin.

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram