hello world!
Opublikowano: 22 sierpnia, 2018

Izolacja termiczna pod posadzki - Suwałki

Co to za labirynt fauna? Ok, ok, już nie trzymamy w niepewności. To zdjęcia jednej z naszych ostatnich realizacji. POGODNE SUWAŁKI, ul. Lazurowa, dom Pana Michała. Tym razem do zrobienia była izolacja termiczna pod posadzki. W użyciu piana zamkniętokomórkowa #Crossin Wall (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje). Jak to wygląda w praktyce? Pianę aplikujemy na beton – tzw. chudziak. Bezpośredni natrysk pozwolił uzyskać szczelną i dokładną izolację, nawet w miejscach z dużą ilością rur i kabli (co widać na zdjęciach). Następnie, na równo wylaną pianę, kładzie się folię oraz rurki od ogrzewania podłogowego – zagadka labiryntu fauna rozwiązana. Ostatnim krokiem jest wylanie posadzki. I gotowe – wielki krok w stronę wymarzonego ciepłego i przytulnego domu wykonany.

P.S. Jedno nas zastanawia: czy niebo nad ulicą Lazurową nie powinno być cały czas lazurowe?

Szczegóły realizacji:
  • izolacja termiczna pod posadzki
  • gdzie? w Suwałkach
  • piana zamkniętokomórkowa #Crossin Wall (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)
A poniżej kilka zdjęć z realizacji izolacji posadzek w Suwałkach

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram