hello world!
Opublikowano: 19 kwietnia, 2019

Izolacja ścian i posadzki pianką PUR - Giżycko

STARY-NOWY DOM JAK Z BAJKI

W zeszłym tygodniu pokazaliśmy realizację w pięknym starym domu, który wygląda jak nowy. Dziś jest na odwrót — pokazujemy niezwykły dom, który wygląda jak zabytkowy, ale jest nowy. Co widać na zdjęciach, wygląda jak z bajki. Jak to możliwe? Czary? Leśne duszki? Dżin z lampy. A może złota rybka? Nic z tych rzeczy! Takie cuda możliwe są tylko dzięki ciężkiej pracy prawdziwych specjalistów. Choć w tym przypadku trafniejsze jest słowo "artyści". Bo trzeba wielkiego kunsztu, żeby zbudować od podstaw coś tak pięknego. Pozdrawiamy artystów z Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „Smagała”!

Jesteśmy zaszczyceni, że częścią tego projektu są też nowoczesne rozwiązania, takie jak izolacja pianką. Być może ta realizacja nie należy do naszych najbardziej spektakularnych, ale z całą pewnością głęboko zapadnie nam w pamięć.

Szczegóły realizacji:
 • Giżycko
 • izolacja ścian i posadzki
 • ściany:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 100 m2
  — grubość izolacji: 12 cm
 • posadzka:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 61 m2
  — grubość izolacji: 17 cm
 • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjęć z realizacji izolacji ścian i posadzek w Giżycku

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram