hello world!
Opublikowano: 12 września, 2018

Izolacja poddasza - Suwałki

Nic tak nie cieszy specjalisty jak dobra rekomendacja. Jeśli Klient poleca Twoje usługi swoim przyjaciołom czy znajomym, to znaczy, że jest zadowolony z Twojej pracy. Tylko wtedy rekomenduje Cię z czystym sumieniem. Podobnie rzecz się ma w sytuacji, gdy Twoje usługi polecają inni specjaliści. Tak właśnie było w przypadku jednej z naszych ostatnich realizacji. Jak widać na pierwszym zdjęciu, pracowaliśmy na ul. Lazurowej w Suwałkach. Nasze usługi polecił Wojciech Romanowski, którego firma ROMAN świadczy usługi remontowo-budowlane. Można powiedzieć, że wspólnie przyczyniliśmy się do tego, by Klient był bardziej niż zadowolony. Wojciech Romanowski, dziękujemy! Współpraca z takim fachowcem, jak Ty, to sama przyjemność.

Szczegóły realizacji:
  • 160 m2 wykonanej izolacji
  • grubość izolacji: 18 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500(Doskonała Izolacja)

Swoją drogą nazwa ulicy – Lazurowa – dobrze pasuje do nazwy POGODNE SUWAŁKI. Słowo "lazurowy" ładnie współgra ze słowem "pogodny". I to nic, że czasami lazur nieba spowijają chmury. Jak widać na zdjęciu, również w taką pogodę można robić fajne rzeczy.

Kilka zdjęć z realizacji izolacji poddasza w Suwałkach

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram