hello world!
Opublikowano: 6 listopada, 2019

Izolacja poddasza pianką w Lizdejkach (podlaskie)

CARPE DIEM, CZYLI...

Jesień jak to jesień, pogoda nas nie rozpieszcza. Ale jeśli tylko pogoda będzie co najmniej znośna, warto udać się w plener. Dlaczego? Bo barwy jesieni sprawiają, że przyroda prezentuje się po prostu pięknie. Zbliża się #weekend. Warto sprawdzić prognozę pogody, a potem poczynić jakieś fajne plany. Jedna z naszych ostatnich realizacji miała miejsce w wsi Lizdejki, nieopodal Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Zdecydowanie polecamy to miejsce na weekendowe wyprawy piesze czy rowerowe. Spieszmy się korzystać z uroków jesieni, bo szybko przeminie — co zakomunikuje nam wizerunek sympatycznego grubcia z reklamy Coca-Coli, tej reklamy z 'jinglem' "coraz bliżej święta" w tle.

Szczegóły realizacji:
  • Lizdejki (województwo podlaskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 150 m2
  • grubość izolacji: 20 cm
  • w użyciu piana #Crossin Attic Soft (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)
Kilka zdjęć z realizacji izolacji poddasza pianką w Lizdejkach

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram