hello world!
Opublikowano: 17 grudnia, 2018

Izolacja poddasza pianą - Krusznik

Szwagier ze szwagrem zawsze się dogada! Lubimy to miejsce. Wigierski Park Narodowy, wieża widokowa z malowniczym widokiem na południowy basen jeziora Wigry. Słowem: fajna okolica. Z wielką przyjemnością wróciliśmy do Krusznika. Ale najbardziej cieszy nas, że Pan Paweł zdecydował się na usługi VIZO dzięki rekomendacji szwagra.

Tak jest – podczas poprzedniej wizyty w Kruszniku wykonaliśmy izolację u jednego szwagra, a teraz u drugiego. Potwierdza się przy okazji, że szwagier ze szwagrem zawsze się dogada. A jak nie może się dogadać, to wystarczy sięgnąć po – ujmijmy to – katalizator (najlepiej lokalny eliksir własnej roboty), a w końcu się dogada.

Szczegóły realizacji:
  • Krusznik (woj. podlaskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 151 m2
  • grubość izolacji: 18 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjęć z realizacji izolacji poddasza w Kruszniku

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram