hello world!
Opublikowano: 21 września, 2018

Izolacja poddasza - Okuniowiec

Dom położony w cichej i spokojnej okolicy + super pogoda + przesympatyczny Klient = bardzo udana realizacja. Dominik Jutkiewicz, dziękujemy za świetną atmosferę. Przyjemnie się pracuje w takich warunkach. Życzymy powodzenia. Niech izolacja dobrze służy.

Szczegóły realizacji:
  • Okuniowiec (k. Suwałk)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 73 m2
  • grubość izolacji: 16 cm
  • w użyciu piana #CROSSIN Attic Soft (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)

Okuniowiec to bardzo fajne miejsce. Świetna lokalizacja, POGODNE SUWAŁKI na wyciągnięcie ręki, więc kiedy trzeba coś załatwić w mieście, daleko nie ma. Piękne okolice, Wigierski Park Narodowy jest o rzut beretem. Lada dzień rozpocznie się astronomiczna jesień. Warto korzystać z każdego słonecznego dnia, bo to wiecznie nie potrwa. Może spacer albo rowerowy trip w okolicach Okuniowca?

Kilka zdjęć z realizacji izolacji poddasza w Okuniowcu

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram