hello world!
Opublikowano: 19 września, 2018

Izolacja poddasza - Monkinie

Czy wiesz, że Fama w mitologii rzymskiej jest uosobieniem rozpowszechniających się wieści? Jako bóstwo pojawi się w "Pracach i dniach" Hezjoda (gr. Pheme). W "Eneidzie" Wergiliusza bogini Fama szybko biegnie przez świat, ma wiele skrzydeł, a pod każdym piórem czujne oczy, uszy i usta, nigdy nie śpi. To właśnie Fama rozpowszechnia wieści o związku Eneasza z Dydoną. Ciekawe, nieprawdaż?  A co Fama ma wspólnego z VIZO? Okazuje się, że całkiem sporo. Który to już raz Klient zaprosił nas do siebie, bo pocztą pantoflową doszło do niego, że fajne z nas chłopaki. To miło, kiedy zadowoleni Klienci stają się źródłem dobrych wieści. Bardzo nas to cieszy, bo oznacza to dla nas, że wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę. Cieszy tym bardziej, że Monkinie to bardzo urokliwa miejscowość. Bliskie sąsiedztwo Wigierskiego Parku Narodowego robi swoje (południowy brzeg jeziora Wigry).

Szczegóły realizacji:
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 110 m2;
  • grubość izolacji: 18 cm;
  • natrysk na membranę od murłaty do kalenicy pianą #IQFoamPlus (Doskonała Izolacja)

Fama nigdy nie śpi. Ciekawe, dokąd nas zaprowadzi kolejnym razem

Kilka zdjęć z realizacji ocieplania poddasza w Monkinii

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram