hello world!
Opublikowano: 10 lipca, 2019

Izolacja pianką zamkniętokomórkową tarasu w domu jednorodzinnym w Krasnopolu

DO KOGO SIĘ ZGŁOSIĆ, GDY POTRZEBNA JEST SIATKA OGRODZENIOWA? "VIZO, wariaty, zmieniacie branżę?" Nic z tych rzeczy. Izolacje pianką to nasz żywioł. Jesteśmy specjalistami właśnie w tej branży. "To o co chodzi z siatką ogrodzeniową?" Chodzi o to, że specjalista zawsze doceni specjalistę, nawet jeśli działają w różnych branżach. Każdy prawdziwy specjalista wie, jak ciężko buduje się reputację. Tu nie ma miejsca dla tzw. lipy. Ostatnio gościliśmy w Krasnopolu (woj. podlaskie; powiat sejneński). Do wykonania była izolacja tarasu w domu jednorodzinnym. Ugościł nas Krzysiek Palanis, producent siatki ogrodzeniowej (firma Siatgold). To prawdziwy specjalista w tej branży, dlatego jeśli będziesz kiedykolwiek potrzebować siatki ogrodzeniowej, to już wiesz, do kogo się zgłosić.

Szczegóły realizacji:
  • Krasnopol
  • izolacja pianką zamkniętokomórkową tarasu w domu jednorodzinnym
  • powierzchnia izolacji: 50 m2
  • grubość izolacji: 10 cm
  • w użyciu piana #Crossin (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)
Kilka zdjęć z realizacji izolacji pianką tarasu w Krasnopolu

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram