hello world!
Opublikowano: 13 czerwca, 2019

Izolacja pianką PUR ściany i dach w Magdalenowo

#TakaRealizacja

Przed weekendem pytaliśmy:  Co nam bociani inspektor przyniósł? Przyniósł przepiękny dom nad Wigrami. Aż sami sobie zazdrościmy, że mogliśmy wykonać izolację pianką w tak fajnym miejscu. Ale najbardziej zazdrościmy Gospodarzom tego obiektu. Nie wypada nie zgodzić się z tym, że ten dom z zewnątrz obity deską szalówką to prawdziwe cudo. A dzięki izolacji pianką w środku będzie odpowiednia temperatura — także w czasie letnich upałów, czyli jest moc. Dzisiejszy post jest krótki. Dlaczego darujemy sobie informacje o miejscowości Magdalenowo nad jeziorem Wigry, w Wigierskim Parku Narodowym? Ponieważ piękne zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów. Dlatego zapraszamy do oglądania zdjęć. Warto.

Szczegóły realizacji:
 • Magdalenowo (powiat suwalski)
 • ściany od zewnątrz:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 210 m2 
  — grubość izolacji: 15 cm
 • dach:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 140 m2 
  — grubość izolacji: 23 cm
 • w użyciu piana #Crossin Attic Soft (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)
Galeria zdjęć z realizacji izolacji pianką w Magdalenowo

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram