hello world!
Opublikowano: 22 października, 2018

Izolacja pianką poddasza - Józefów Warszawa

Było prawie jak na filmach. Piękny dom z antresolą. Malownicze okolice. Ale... inaczej niż w filmach... nie było czarnego charakteru, z ust którego padło złowieszcze: "Ja tu jeszcze wrócę!". Usłyszeliśmy za to od naszego klienta miłe słowa: "Wy tu jeszcze wrócicie". Chętnie. I wcale nie tylko dlatego, że z radością wrócimy do Józefowa. Najbardziej cieszy nas to, że Klient zamierza znowu skorzystać z naszych usług. To dla nas największy dowód uznania i najlepsza rekomendacja.

Szczegóły naszej ostatniej realizacji (w Józefowie zakończyliśmy zeszły tydzień) za chwilę. Najpierw parę słów o tym ciekawym miejscu. Jak widać na zdjęciach, dom skrywa się wśród drzew. Cisza, spokój, blisko natury. Na terenie Józefowa położona jest część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz trzy rezerwaty przyrody: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie oraz Świder.

Jedocześnie Józefów sąsiaduje z Warszawą. Czyli można korzystać z aglomeracji, a przy tym nie męczyć się jej – ujmijmy to – wątpliwymi urokami. Wielkie miasta mają niestety sporo wad. Co innego własny dom. A dom ocieplony pianką przez ekipę VIZO to już w ogóle marzenie.

Szczegóły realizacji:
  • Józefów (k. Warszawa)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 200 m2
  • grubość izolacji: 14 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjeć z realizacji izolacji pianką w Józefowie k. Warszawy

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram