hello world!
Opublikowano: 24 sierpnia, 2020

Izolacja pianką fundamentów i posadzek

Ocieplanie posadzek i fundamentów jest niezwykle istotne, ponieważ chroni dom przed zimnem oraz wilgocią. Skuteczna termoizolacja budynku obniży koszty jego ogrzania, dlatego warto zrobić ją profesjonalnie, aby cieszyć się ciepłym domem.

Korzyści z izolacji pianką posadzek i fundamentów

Ocieplanie posadzki pianką to bardzo korzystne rozwiązanie dla każdego domu. Szczelnie ociepla powierzchnię, a jej finalna struktura zamienia się
w zwartą warstwę bez szwów i łączeń. Dociera w każdą najmniejszą szczelinę, wypełnia ją po brzegi i minimalizuje powstawanie tzw. mostków termicznych.

W przeciwieństwie do innych materiałów izolacyjnych (takich jak styropian), piana gwarantuje wysoką skuteczności ocieplenia. Dzięki niej nie zachodzi konieczność stosowania obustronnej hydroizolacji.

Próbka piany na wagę złota

W każdej chwili inwestor może poprosić nas o wykonanie próbki piany, którą wykorzystujemy do izolacji. Taka próbka pozwoli inwestorowi ocenić czy materiał do natrysku jest poprawnie przygotowany.

Jedną z wielu zalet pianki jest to, że bardzo dobrze przewodzi ciepło oraz idealnie sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym. W miejscach takich jak łazienki czy kuchnie, gdzie zachodzi wysokie prawdopodobieństwo przedostawania się wody pod panele lub płyty, ocieplenie pianą metodą natryskową niweluje te problemy.

Pianka PUR charakteryzuje się twardą strukturą, mocno przylegającą do każdej powierzchni. Jest odporna na mechaniczne uszkodzenia i gwarantuje niezmienne parametry przez wiele lat.

Bezpieczeństwo i profesjonalne wykonanie

Bardzo ważną kwestią jest to, aby zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas ocieplania pomieszczeń. Dotyczy to zarówno ekip montażowych oraz osób niewykonujących prac natryskowych. Podczas ocieplania pomieszczeń, nie mogą znajdować się w nich osoby nieuprawnione. Przy izolacji fundamentów i posadzek, a także innych części pomieszczeń, wszystkie miejsca, na których nie powinna się znaleźć piana, powinny być przed nią zabezpieczone.

Wycena ocieplania pianą PUR

Wycena kosztów ocieplania pianką PUR jest złożona i zależy od kilku czynników. Naszym klientom przygotowaliśmy specjalny formularz, który ułatwia przedstawienie korzystnej oferty.

Zwracamy uwagę na to aby zarówno inwestor jak i wykonawca wykorzystali do ocieplenia optymalną ilość materiału, aby nie przepłacać.

Dlatego przed zleceniem prac izolacyjnych warto sprawdzić opinię oraz doświadczenie potencjalnego wykonawcy, któremu zlecimy ocieplenie budynku.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram