hello world!
Opublikowano: 1 stycznia, 2019

Izolacja pianką domku letniskowego

Czy jesień to dobry moment, by pomyśleć o lecie? Pewnie, że tak! Po pierwsze dlatego, że przyjemne wspomnienia minionych letnich wakacji oraz planowanie kolejnych to doskonały sposób, by poradzić sobie z jesiennym dołem. Po drugie dlatego, że jesień to dobry moment, by przygotować nasz domek letniskowy na wakacyjne upały. Jak to?

Izolacja domu pianką kojarzy się przede wszystkim – całkiem słusznie zresztą – z ociepleniem. Warto jednak pamiętać, że pianka doskonałe spełnia swoją rolę przez cały rok – pomagając utrzymać odpowiednią temperaturę w środku. Zimą chroni przed zimnem, a w lecie izoluje przed upałami.

Szczegóły realizacji:
  • domek letniskowy
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 80 m2
  • grubość izolacji: 18 cm
  • w użyciu piana #IQFoamPlus(Doskonała Izolacja)

Lato dawno przeminęło. Na kolejne przyjdzie nam czekać wiele miesięcy. Na szczęście letnie upały to nie jedyny sposób, by człowiekowi zrobiło się ciepło. A poniżej kilka zdjęć z realizacji.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram