hello world!
Opublikowano: 9 października, 2020

Izolacja pianą w okolicach Kolna

⚠️❗️???? W POBLIŻU GRANICY Z NIEMCAMI ????❗️⚠️❓VIZO, wariaty, dokąd Was poniosło tym razem❓Niezupełnie ????. Tym razem do wykonania była #IzolacjaPianą w okolicy Kolna, blisko granicy województw: podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, która to granica w okresie międzywojnia była granicą państwową między Polską a Niemcami (Prusy Wschodnie). Niby kilkadziesiąt lat to szmat czasu (dla jednej osoby na pewno), ale w skali państw? To przerażające, jak bardzo granice państw zmieniały się na przestrzeni lat ????

ALE...... rusza #weekend, więc nie zamierzamy Was zanudzać treściami skłaniającymi do refleksji, szczególnie że Bialiki koło Kolna to nie tylko granica województw, ale również...

❗️#PomnikPrzyrody❗️Co konkretnie?Głaz narzutowy o średnicy ponad 8 m (przyniesiony przez lądolód podczas zlodowacenia). Niezły kolos ????A raczej, jak w kawale, kamień, ale ku*wa taki wielki ????I tego Wam właśnie życzymy podczas tego weekendu – spotkań z wielkimi kamieniami i innymi cudami natury ????Pandemia znowu uderza, więc tym bardziej warto wykorzystać czas na obcowanie z polską przyrodą, które urzeka i onieśmiela nie tylko w górach czy nad morzem ????

❗️Udanego weekendu❗️

Szczegóły realizacji:

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram