hello world!
Opublikowano: 5 października, 2020

Izolacja pianą PUR w Orzyszu

#Orzysz reklamowany jest jako wojskowa stolica Polski ????. Chyba zasłużenie, bo podczas jednej z naszych ostatnich realizacji, w pobliskich Grądach, słychać było strzały na poligonie ????Nie wiemy, czy sąsiedztwo Orzysza to wada, czy zaleta, ale nie mamy wątpliwości, że okolice Grądów są po prostu piękne ????

Hello! W końcu to #Mazury – cud natury ????Przez #Grądy przebiegają różne szlaki turystyczne, m.in. rowerowy szlak wokół jeziora Orzysz. A w pobliżu są dwa punkty widokowe na malownicze okolice i panoramę Orzysza ????

Dlaczego bliskość natury jest tak ważna❓

Chyba już nikt nie ma wątpliwości, nawet najbardziej zagorzały "mieszczuch", że w dobie pandemii bliskość natury jest bardziej niż wskazana ????Dlatego własny dom w pięknych rejonach to wspaniały pomysł. Tym wspanialszy, gdy dom posiada izolację pianką, którą wykonała niezawodna ekipa VIZO ????

Szczegóły realizacji:

  • Grądy k. Orzysza (woj. warmińsko-mazurskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 240 m2
  • grubość izolacji: 23 cm
  • zastosowana piana: #Icynene (Icynene Polska)

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram