hello world!
Opublikowano: 8 lutego, 2021

Izolacja na Mazurach

Kochamy złotą polską jesień, ale zima obfitująca w śnieg jest chyba jeszcze piękniejsza. Tak, tak, wiemy, że śnieg i srogi mróz bywają uciążliwe, ale... właśnie po to realizujemy izolacje pianką, żeby nawet zimą w domu było ciepło.

Skąd pochodzą te piękne zdjęcia? Z drona oczywiście. Nasze Eagle Eye (fajny film, swoją drogą) tym razem "szpiegowało" okolice Giżycka na Mazurach.

Szczegóły realizacji:

  • Kruklanki k. Giżycka (woj. warmińsko-mazurskie),
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 199 m2,
  • grubość izolacji: 23 cm,
  • zastosowana piana: Icynene.

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram