hello world!
Opublikowano: 20 lutego, 2019

Izolacja magazynu sklepu spożywczo-przemysłowego GAL w Gołdapi

Z WIZYTĄ W UZDROWISKU

– Wykonujecie izolacje tylko domach jednorodzinnych? – pada pytanie.

– Nie tylko. Izolacja pianką sprawdza się również w przypadku budynków przemysłowych czy rolniczych – odpowiadamy.

– Czyli da się ocieplić magazyn sklepu spożywczo-przemysłowego?

[Dramatyczna pauza dla lepszego efektu]

– Pewnie, że tak. Ekipa VIZO ma na swoim koncie również takie realizacje.

– Wspaniale

Izolacja magazynu sklepu spożywczo-przemysłowego GAL w Gołdapi to była bardzo przyjemna robota. Miła atmosfera, a w dodatku to miasto... Gołdap – bardzo lubimy to miejsce. Szczególnie latem, ale... i zimą miasto ma swój urok. Amatorzy nart mogą pośmigać na stokach Pięknej Góry.

Za poprzedniego podziału administracyjnego miasto leżało w woj. suwalskim. Dziś leży w woj. warmińsko-mazurskim. Nie zmieniło się to, że o rzut beretem jest granica z obwodem kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej (jakieś 4 km od centrum miasta znajduje się przejście graniczne Gołdap-Gusiew). Co ciekawe, Gołdap ma status uzdrowiska. Nie tylko w Ciechocinku znajdują się tężnie solankowe. Tężnie solankowe w Gołdapi usytuowane są w Parku Zdrojowym nad jeziorem Gołdap. Jest to trzecia co do wielkości tężnia w Polsce. Drewniana konstrukcja ma długość 220 m i wysokość 8 m. Tężnia jest zasilana solanką 0,6% wydobywaną z utworów jury dolnej z podziemnego źródła „Gołdap Zdrój 1" z głębokości 646 m. Robi wrażenie. Miejmy nadzieję, że szybko wrócimy do Gołdapi. Może wiosną? Nie da się nie lubić tego miasta.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram