hello world!
Opublikowano: 5 marca, 2021

Izolacja Elganowo

Zima, zima... ... zimy ni ma? Znaczy się: wciąż jest, może nawet jeszcze jakiś śnieg spadnie i trochę pomęczy nas mróz (przynajmniej w nocy), ale... ... WIOSNA zdaje się już pukać do naszych drzwi. Świat się zazieleni, więc więcej czasu spędzimy na świeżym powietrzu.

A kiedy zrobi się naprawdę ciepło, a nawet upalnie, wspaniałym dodatkiem do cienia rzucanego przez korony drzew będzie kąpielisko nad jeziorem? "VIZO, wariaty, czy wy nie wybiegacie zbyt daleko w przyszłość"?

No raczej. Wszystkiemu winne jest Elganowo, gdzie pracowaliśmy ostatnio. To wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w sąsiedztwie wielu jezior, naprawdę wielu, przepiękne okolice. Co tu kryć, trochę zazdrościmy mieszkańcom tego regionu. Może nawet trochę bardzo.

Szczegóły realizacji:

  • Elganowo (woj. warmińsko-mazurskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 145 m2
  • grubość izolacji: 20 cm
  • zastosowana piana: Icynene

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram