hello world!
Opublikowano: 21 lipca, 2018

Izolacja dachu - Prudziszki

Prudziszki (gmina Jeleniewo), bliskie sąsiedztwo Suwałk. Miejsce położone na rowerowym Szlaku Green Velo. Z Suwałk można tam dotrzeć wygodną ścieżką rowerową, a dalej – też komfortowo – mkniemy aż do Leszczewa. W Leszczewie szlak odbija w stronę Jeleniewa, ale warto skręcić w drugą stronę – i odwiedzić WOSiR Szelment. Doskonały pomysł na weekendowy rodzinny trip rowerowy. Można powiedzieć, że pracowaliśmy u siebie. Może to nie do końca boisko domowe (jak powiedziałoby się w języku piłkarskim), ale na pewno bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły realizacji:
  • Wykonaliśmy izolację całego dachu od murłaty do kalenicy oraz dodatkowo sufity płaskie, a do tego jeszcze ściany szczytowe.
  • zrealizowana powierzchnia: 180 m2
  • grubość izolacji: 18cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjęć z realizacji w Prudziszkach

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram