hello world!
Opublikowano: 8 maja, 2019

Izolacja chłodni w Chorzelach

MAZOWIECKA MOZZARELLA

Vizo, wariaty, gdzie wy byliście, kiedy was nie było? Dlatego, że mamy dużo pracy. A że zadowolony Klient jest najważniejszy, to i musieliśmy nieco inaczej zagospodarować ten bezcenny zasób, jakim jest czas. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Postaramy się nadrobić zaległości w najbliższych dniach, czyli wrzucimy kilka postów z naszych ostatnich realizacji. Od czego zaczniemy? Od mazowieckiego sera mozzarella.

To bardzo ciekawa realizacja. Do wykonania była bowiem izolacja pianką chłodni sera mozzarella w mleczarni Mazowsze w Chorzelach. Mazowiecka mozzarella? Jak najbardziej!

Szczegóły realizacji:
Zapraszamy do oglądania zdjęć z tej realizacji

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram