hello world!
Opublikowano: 15 stycznia, 2019

Harsz, Węgorzewo izolacja pianką

Przychodzi nam na myśl inna maksyma: łatwe zwycięstwo jest lekceważone, bo szczęście nie polega na łatwiźnie, lecz na dokonywaniu rzeczy trudnych. Właśnie tak było w tym przypadku. 386 m2 izolacji pianką?! Dużo, bardzo dużo. Ale kiedy już zaczniesz robotę, to... po prostu robisz swoje, aż skończysz. A po skończeniu pracy masz satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Satysfakcja jest jeszcze większa, gdy Klient jest bardziej zadowolony niż Twój zespół. Praca w branży izolacji pianką nie jest łatwa. Ale nie powinno dziwić, dlaczego tak bardzo lubimy naszą pracę.

Szczegóły realizacji:
  • Harsz (k. Węgorzewo)
  • powierzchnia izolacji: 386 m2
  • grubość izolacji: 23 cm
  • w użyciu piana #Crossin Attic Soft (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)
Harsz zdjęcia z realizacji izolacji pianką

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram