hello world!
Opublikowano: 22 października, 2018

Dworczysko k. Augustów - ocieplanie poddasza

Dawno, dawno temu, za 7 górami, za 7 lasami, za 7 rzekami powstał drewniany dom. Mijały lata, dom się zestarzał, ale jak stał, tak stoi. Ale co zrobić, by dom służył jeszcze wiele lat?  – zastanawiają się Gospodarze. Gdyby to był bajka, na scenę wkroczyłby bohater – jakiś bogaty książę na białym rumaku. Ale życie to nie bajka. W prawdziwym życiu bohaterowie pracą się bogacą, dostarczając ludziom dóbr i usług, których ci ludzie potrzebują, wtedy, kiedy ich potrzebują. I właśnie tak było tym razem. Do akcji wkroczyli bohaterowie dnia codziennego – specjaliści od zadań specjalnych, czyli ekipa VIZO. Zrobiliśmy, co trzeba. Piękny drewniany dom będzie służył jeszcze długie lata.

Szczegóły realizacji:
  • Dworczysko (k. Augustów)
  • drewniany dom z nowym poddaszem
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 190 m2 
  • grubość izolacji: 18 cm
  • izolacja dachu i ścian pianą #Crossin Attic Soft (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)
A poniżej kilka zdjęć z realizacji w Dworczysku k. Augustowa

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram