hello world!
Opublikowano: 8 sierpnia, 2019

Czarnakowizna - izolacja poddasza pianką pur ponad 200m2

„VIZO, wariaty, a co za miejsce na zdjęciach, ten piękny dom pośród drzew?” To nasza ostatnia realizacja we wsi Czarnakowizna na Suwalszczyźnie. A dom i okolica „na żywo” prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Warto podkreślić, że ten piękny dom to w dużej mierze dzieło Gospodarza. Prawdziwy człowiek złota rączka. Podejrzewamy nawet, że #IzolacjaPianką to jedyna rzecz, której sam nie potrafił wykonać. A że jest perfekcjonistą, postanowił zatrudnić fachowców — i zlecił to zadanie nam. Dziękujemy za zaufanie!

Czas na szczegóły realizacji:
Kilka zdjęć z realizacji poddasza pianką w Czarnakowiźnie

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram