hello world!
Opublikowano: 25 kwietnia, 2021

C - cena

Cena piany poliuretanowej zależy od wielu czynników. Zalecamy indywidualną, bezpłatną konsultacje, podczas której ustalone zostaną takie informacje jak powierzchnia, która wymaga izolacji, czy jej miejsce. To podstawowa wiedza, która będzie determinować wybór właściwego rodzaju piany PUR. Gdy konieczna jest izolacja fundamentów, podłóg gruntu czy stropów międzykondygnacjnych – konieczne będzie zastosowanie piany zamkniętokomórkowej. Jej cena rozpoczyna się od 45 zł/m2. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółową wycenę izolacji pianą poliuretanową.
Izolacja poddaszy czy szeroko pojęta izolacja wewnątrz budynków, wymaga zastosowania piany PUR otwartokomórkowej. Jej cena to ok. 55-65 zł/m2. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, dlatego zachęcamy do wypełnienia formularza, dzięki któremu będziemy mogli przedstawić dokładną cenę izolacji pianą poliuretanową.
Przed podjęciem decyzji, zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi właściwościami piany poliuretanowej oferowanej przez wykonawcę. Umożliwi to wybór najlepszego stosunku ceny do jakości piany, a co za tym idzie dobrej inwestycji na lata.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram