hello world!
Opublikowano: 19 września, 2018

Berżniki k. Giby - izolacja ścian i dachu piana Crossin Attic Soft

A może warto zdecydować się na dom w technologii szkieletowej. To była ciekawa realizacja. Izolację pianką wykonujemy najczęściej w domach murowanych. Coraz częściej zdarzają się jednak realizacje w domach budowanych w technologii szkieletowej. Właśnie tak było tym razem.

Szczegóły realizacji:
  • Berżniki (k. Giby)
  • dom w technologii szkieletowej
  • wypełnienie ścian i dachu pianą #CROSSIN Attic Soft (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)
  • grubość wykonanej izolacji: 15 cm
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 320 m2

Jak widać na zdjęciach, dom w technologii szkieletowej posiada drewniany szkielet. Budowa takiego domu wygląda zupełnie inaczej niż w przypadku domów murowanych. Technologia trafiła do Polski z zagranicy. Domy w technologii szkieletowej wznosi się zarówno w Ameryce Północnej (tzw. kanadyjczyki), jak i w Europie (np. Skandynawia). Dla kogo jest taki dom? Tj. kiedy warto zdecydować się na budowę domu w technologii szkieletowej? Odpowiedź na te pytania znajduje się w artykule "Dom murowany czy szkieletowy?". Artykuł zawiera ciekawe informacje o różnicach w budowaniu, wykańczaniu i użytkowaniu między domami murowanymi a budowanymi w technologii szkieletowej. Polecamy!

Kilka zdjęć z realizacji w Bierżnikach

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram