hello world!
Opublikowano: 15 października, 2018

Agroturystyka Zacisze - Filipówka izolacja pianką

Cisza, spokój, przestrzeń – te 3 słowa doskonale oddają klimat tego miejsca. Agroturystyka Zacisze to wspaniałe miejsce, w którym można zarówno wypocząć, jak i zaszaleć podczas przyjęcia weselnego. Rozpiera nas duma, że to właśnie nasz zespół dołożył swoją cegiełkę, by Agroturystyka Zacisze jeszcze lepiej służyła swoim Gościom. Nie ukrywamy, że ta realizacja dała nam dużo radości i satysfakcji.

Korzystając z okazji, pragniemy potwierdzić plotki na temat tutejszej kuchni. Są jak najbardziej prawdziwe. Mieliśmy okazję zakosztować tutejszych rarytasów – i... nie zamierzamy ściemniać – to była uczta prawdziwa uczta. Niepowtarzalny klimat i znakomita kuchnia to nie jedyne atuty tego miejsca. Kolejnym jest położenie.

Agroturystyka Zacisze znajduje się w Filipówce – wsi w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Kętrzyn. Można powiedzieć, że sporo ciekawych zabytków jest na wyciągniecie ręki, m.in. bazylika w Świętej Lipce, zamki w Kętrzynie i Reszlu oraz Wilczy Szaniec (w latach 1941-1944 była to kwatera główna Hitlera). A zresztą, Mazury same w sobie są ciekawe. Tylko pozazdrościć. Agroturystyka Zacisze, dziękujemy za gościnę. Życzymy mnóstwa udanych wesel i innych imprez.

Kilka zdjęć z realizacji w Filipówce

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram