hello world!
Opublikowano: 3 października, 2019

Agroturystyka Dowcień - izolacja pianką PUR w Ryżówce

Wakacje co prawda już się zakończyły, ale weekend to bardziej niż wystarczający powód, żeby spędzić czas w jakimś fajnym miejscu, takim jak Agroturystyka Dowcień. Jak widać na zdjęciach poczynionych z drona, miejscówka jest po prostu kozacka. Leży nad jeziorem Dowcień (które znajduje się na wschód od jeziora Wigry). VIZO, co robiliście w tym miejscu? Znowu wakacje? Nic bardziej mylnego. Do zrealizowania było aż 400 m2 izolacji pianką, czyli do wykonania był kawał pracy, ale praca w tak urokliwym miejscu to czysta przyjemność. MOCNO polecamy to miejsce, nie tylko na weekend. Korzystając z okazji, udanego weekendu życzymy!

Szczegóły realizacji:
  • Ryżówka (województwo podlaskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 400 m2
  • grubość izolacji: 23 cm
  • w użyciu piana #Crossin Attic Soft (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram