hello world!
Opublikowano: 25 kwietnia, 2021

A - akustyka

Najbardziej popularna zaleta ocieplenia pianą poliuretanową to z pewnością jej doskonałe właściwości izolacyjne. Warto jednak wspomnieć także o izolacji akustycznej, którą daje piana PUR.
Chcąc zapewnić komfort domownikom, czy osobom korzystającym z budynku, należy zawrócić uwagę na poziom hałasu, który może przeszkadzać w codziennym życiu. Odgłosy z zewnątrz, takie jak hałas samochodów, wiatr czy pobliski plac zabaw, to nie wszystko. Hałas może powstawać także wewnątrz budynku, np. od pracujących instalacji.
Pianka poliuretanowa wykazuje cechy dźwiękochłonne. Jej struktura pozwala na ograniczenie zewnętrznego hałasu i tłumienie fal dźwiękowych. To jednak nie wszystko. Piana PUR to także ochrona od drgań wywołanych hałasem. Przebiegają one przez ściany, strop czy dach. Stosując izolację pianą ograniczysz oddziaływanie drgań na budynek.
Ocieplenie budynków, wykonywane przez Vizo, to nie tylko doskonałe efekty izolacji cieplnej. Szereg zalet, płynący z izolacji natryskowej pianą poliuretanową zapewni nie tylko komfort ciepły, ale także ciszę i spokój domowników.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram